Udaş Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Udaş Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon gibi her ay düzenli olarak ödenmesi gereken faturalar ister evde, ister iş yerinde olsun sayılarının çokluğu nedeni ile sürekli sorun olmaktadır. Her ay düzenli olarak yapılması gereken bu ödemeleri, internet üzerinden sadece bir kaç dakikada yapmak hem zaman, hem de meşguliyet açısından büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Udaş Fatura Ödeme

2018 yılında kurulmuş olan Faturasmart, fatura tahsilatı işlemlerinde, teknoloji çağının yeniliklerinden faydalanmak sureti ile mobil telefonlar ve bilgisayarlar üzerinden, fatura ödeme işlemlerinizi bir kaç dakika içerisinde sorunsuz ve hızlı yapmanızı sağlayacak olan hizmeti veren yetkili fatura ödemesi sözleşmesine sahip, güvenli bir kuruluştur. Firmanın amacı, kişilere ödeme işlemlerinde kolaylık sağlayarak, onları önemli bir zaman kaybından kurtarmaktır. Bu konuda haklı bir ün sağlamış olan firma, sizlerin de fatura ödemelerinizi kolaylıkla yapabilmeniz amacı ile sitesine davet etmektedir. Sistem içerisinde fatura sorgulama ve ödeme hizmetleri dışında, sepete tüm faturalarınızı ekleyerek, farklı kurumlara yapacağınız ödemeleri tek seferde yapmanız da mümkün olmaktadır.

Teknolojik Alt Yapı

Udaş Fatura Ödeme, son derece gelişmiş olan teknolojik altyapısı ve smart hizmetleri açısından, kişilere fatura borç ödeme hizmetlerinde güven ve kolaylık sağlamaktadır. Faturasmart hizmetleri ile sadece tesisat numarası girerek anında faturanızı ödemeniz mümkün olmaktadır. Örneğin doğalgaz borcu ödeme için, banka ya da diğer ödeme merkezlerine gitmeden bir kaç tıklama işlemiyle ödemeniz en kolay ve güvenli şekilde yapılmış olacaktır.

Geçmişe dair fatura borçlarınızı olup olmadığını düşünmek, artık bir sorun olmaktan çıkmıştır. Udaş fatura sorgulama, bu işlemi bir kaç dakika içerisinde halletmektedir. Fatura ödemelerine dair borç ödeme, sorgulama işlemlerinizi kimlik numarası gibi kişisel bilgilerinizi vermek zorunda kalmadan yapabilmek, güvenlik açısından da sizleri rahatlatacaktır.

Elinizde nakit para bulunmadığı durumlarda bile, kredi kartıyla internetten ödeme yapmanız mümkündür. Faturalarınızın yüksek gelmesi durumunda, bütçenizi zorlamamak için, Udaş Fatura ödeme üzerinden yapacağınız 9 taksitle bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Fatura ödemelerinizi unutmanız durumunda ise Udaş fatura ödeme bunu size hatırlatacaktır.