Uzunköprü Su Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Uzunköprü Su Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Faturasmart 2018 yılının Mayıs ayında insanların hizmetine sunulan fatura yatırma uygulamasıdır. Kişiler akıllı cihazlarına indirdikleri bu uygulama sayesinde yaklaşık olarak 300 farklı kuruma ait faturaları kredi kartıyla internetten ödeyebiliyor. Böylece kişiler fatura merkezlerinde zaman kaybetmekten kurtuluyor. Ayrıca kişiler borç ödeme işlemi sırasında ve sonrasında acaba faturalarım sorunsuz bir şekilde ödendi mi diye düşünmekten de kurtuluyor.

Faturasmart Uygulaması İle Güvendesiniz

Abone sahipleri faturasmart sistemine kayıt olarak sadece abone numarası girerek istedikleri faturalarını her ortamdan ödemenin ayrıcalığını yaşıyorlar. Uzunköprü su fatura sorgulama işlemi, elektrik faturası sorulama ve ödeme işi veya diğer faturalara ait borç öğrenme ve ödeme yapma işlemleri bu uygulama sayesinde sadece 60 saniyede tamamlanabiliyor. Üstelik kişiler faturalarını tercihe göre tek çekim veya 9 taksitle olarak ödeyebiliyor. Abone sahipleri su borcu ödeme işlemi için sistemde kurum seçimini yapıp daha sonra fatura tipini seçerek ödemesini gerçekleştirebilir. Aynı işlemler diğer faturaların ödenmesi aşamasında da geçerli oluyor.

Faturasmart uygulaması üzerinden Uzunköprü su fatura ödeme sırasında abone sahiplerinden ekstra bir işlem ücreti alınmaması da kişilerin avantajına bir durum. Bütün bu özelliklerin ve ayrıcalıkların yanı sıra fatura öderken güvende olmak isteyenler zaman kaybetmeden faturasmart sistemine üye olmalıdır.

Faturasmart Uygulaması Sayesinde Faturalarınızı Tam Zamanında Ödeyin

Kişiler faturasmart fatura hatırlatma sistemine kayıt olduklarında faturaların son ödeme tarihi kendilerine otomatik olarak hatırlatılmakta. Böylece kişiler faturalarının son ödeme tarihini kaçırmıyor. Faturalarını uyarı mesajı sayesinde zamanında ödeyen kişiler gecikme zammı veya açma kapama bedeli gibi ekstra tutarları da ödemekten kurtulmuş oluyor. Abone sahipleri Türkiye'nin birçok bölgesinden bu uygulamaya kolaylıkla erişebilir ve faturalarını kolaylıkla ödeyebilir. Sistemde yer alan çoklu fatura ödeme özelliği sayesinde elektrik, su veya doğal gaz faturaları aynı anda ödenebilir.