Vodafone Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Vodafone Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Türkiye'de milyonlarca kişi Vodafone operatörünü tercih etmektedir. Milyonlarca kullanıcısı olan Vodafone, Türkiye'nin her yerinde fatura ödeme merkezleri açmasına rağmen kullanıcılar çeşitli sorunlarla karşılaşmaktadır. Bu sorunlar arasında kişilerin Vodafone fatura ödeme işlemi sırasına sıra beklemesi veya faturaların yoğunluktan dolayı sisteme geç düşmesi gibi problemler bulunmaktadır. Ancak 2018 yılında Türkiye'nin her yerinde hizmete giren faturasmart sistemi sayesinde kullanıcılar artık Vodafone borç sorgulama ve fatura ödeme işlemleri için Vodafone bayilerine veya fatura ödeme merkezlerine gitmek zorunda kalmıyor. Kişiler artık bu sistem sayesinde faturalarını kredi kartıyla internetten ödeyebiliyor. Üstelik online ödeme yöntemi sayesinde faturalar 60 saniyede ödeniyor.

Borç Sorulama ve Fatura Ödeme İşlemleri Sadece 60 Saniye

Vodafone kullanıcıları faturasmart sistemi üzerinden borç sorgulama ve fatura ödeme işlemlerini 1 dakikada gerçekleştirebiliyor. Üstelik bu ödeme işleminde kişiler 12 taksitle ödeme seçeneğinden de yararlanabiliyor. 12 taksit çok olur diyen kişiler tercihe göre 2 ile 12 taksit arasında seçim yapma şansına da sahiptir. Fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinin çok kısa sürede sonuçlanmasından son derece memnun olan Vodafone kullanıcıları faturalarını büyük oranda faturasmart sistemi üzerinden ödüyor.

Faturasmart Sisteminin Diğer Avantajları Nelerdir?

Fatura sorgulama ve borç ödeme işlemlerinin kısa sürede sonuçlanmasının yanı sıra faturasmart sistemi müşterilerine farklı alanlarda da hizmet sunmaktadır. Sistemde yer alan hatırlatma servisi sayesinde kişiler faturalarını tam zamanında ödeyebiliyor. Sisteme faturaların son ödeme tarihi girildiği için faturasmart sistemi tarafından kullanıcılara uyarı mesajı gönderilmektedir. Uyarı mesajını alan Vodafone kullanıcıları da faturalarını zamanında ödediği için hat kesilmesi gibi problemlerle karşılaşmıyor. Bunların dışında faturasmart sisteminde birden çok fatura aynı anda ödenebiliyor. Farklı kurumlara ait faturaları sepete ekleyerek 60 saniye içerisinde ödeyebilirsiniz. Üstelik faturalarınız anında sisteme düşmektedir.