Vodafone Net Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Vodafone Net Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Vodafone İnternet Faturalarınızı Online Ödeyin

1991 Yılından beri telekominikasyon alanında hizmet veren firma uluslararası bir şirkettir. Birleşik krallık merkezli olan şirketin kurucuları Ernest Harrison ve Gerry Whent'tir. Harrison ve Whent 2006 yılında Telsim'in hisselerini de satın alarak bu hizmeti Türkiye üzerinden de vermeye başlamıştır. Vodafone internet alanında olduğu kadar konuşma anlamında da yaygın bir şekilde kullanımı söz konusudur. Çok fazla çalışanı ile Türkiye'nin her noktasına hizmet veren geniş bir yapısı vardır.

Firma Faturasmart kanalı ile faturaların ödenmesi için bir anlaşma yapan Vodafone kısa yoldan ödeme yapmanın da önünü açan bir işleme ön ayak olmuştur. Vodafone adsl fatura ödeme işlemleri için artık ödeme noktalarına gitmenin gerekli olmaması büyük bir avantajdır. Vodafone adsl ve internet borç sorgulama işlemleri de bu kanal üzerinden kolayca tamamlanabilir. Fatura ödeme işlemlerinin internet kanalı yapılması için hazırlanan alt yapının güvenilir olması kişiler için çok önemlidir. Fatura sorgulama işlemlerini yapmak ve akıllı hatırlatma özelliği sayesinde son ödeme tarihi geçmeden faturaların ödenme işlemleri tamamlanmış olur. Son ödeme tarihi her bir fatura için farklı farklı tarihler olduğu için unutmamak adına bu ayarlama kolayca yapılabilecektir. Ayrıca borç sorgulama işlemi de her saat yapılabilecek bir işlemdir.

Taksitle Fatura Ödeyin

Faturaların tıpkı diğer ödemeler gibi üst üste gelmesi nedeniyle maddi sıkıntı yaşanabilir. Kredi kartıyla ödeme yapmak elbette nakit ödemeden daha avantajlıdır ancak kısa bir zaman sonra kredi kartı ödeme sorunu da baş gösterecektir. Bu açıdan ödemeleri 12 taksitle yapmak isteyenleri maddi açıdan kolay bir süreç bekler. 60 saniyede tamamlanan bu işlemler günün her saati yapılabilir. Online ödeme sayesinde zaman kaybı sıfıra iner. Hatırlatma servisi kanalı ile ücretsiz olarak bilgilendirilmek ise tamamen ücretsizdir. Bir kaç faturayı aynı anda ödemek ise sepete ekleyerek tek bir kalemde ödemek mümkündür.