Yüksel Elektrik Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Yüksel Elektrik Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Kolay ve Hızlı Ödeme

Yüksel Holding olarak iş yaşamına giriş yapan firma Türkiye'nin başkenti Ankara'da ilk olarak faaliyet göstermiştir. 1963 yılında kurulan bu deneyimli firma tam dört yıl sonra yani 1997 yılında kurulan Yüksel İnşaat'ın kurulumundan sonra tek bir bünyede faaliyet göstermeye başlayarak önemli enerji sağlayıcıları arasında yer almıştır. Köklü bir firma olan Yüksel Elektrik fatura sorgulama ve ödeme işlemleri için anlaşma yaptığı Fatura Smart sitesi üzerinden faturalarının ödenmesini sağlamaktadır. Borç ödeme işlemlerinin diğer faturalar ile aynı anda tamamlanabilmesi gibi pek çok avantaja sahip olan bu site üzerinden kolayca ödeme yapılır. Abone numarası girerek yapılan faturaların ödenme işlemi çok kısa bir sürede tamamlanır ve müşterinin zamanı kendisine kalır.

Faturasmart ödeme işlemleri için birden çok fatura ödendiğinde oluşturduğu sepete ödenecek tüm faturaları eklemeyi sağlar. Ardından kredi kartıyla internetten tek bir işlem ile tüm faturaların ödenmesini sağlar. Kısa mesaj ile yapılan işlem onayları ve kart bilgilerinin defalarca girilmesi gibi işlemler sadece bir defa yapılmış olur.

Tek Bir Noktadan Pek Çok Faturanın Taksitli Ya Da Tek Çekim Ödeme Yapın

Yüksel Elektrik fatura ödeme işlemi sırasında arzu eden kullanıcılar taksit de yapabilir. Taksitlendirme işlemi 9 taksitle ödenmek üzere eşit olarak bölünebilir. Elektrik borcu ödeme sırasında su, doğalgaz, telefon gibi faturalarınızı da ödemek istediğinizde tek çekim ya da toplu halde taksit yapma imkanı vardır. Sitede yer alan güvenli alan sayesinde bankalar ve ödeme noktaları içerisinde oluşan yoğunluk ve kalabalık ile karşılaşılmadan keyifle ve rahatlıkla ödeme işlemi tamamlanır. Her kesimden insanın kolayca ödeme yapabiliyor olması nedeni ile internet bağlantısı sayesinde yaşlı genç demeden herkesin ödeme yapabilmesi sitenin dizaynı ve açık yapısı önemli bir unsurdur.