Faturasmart ile faturamı nasıl ödeyebilirim?
Ana sayfa üzerinde kurumunuzu seçtikten hemen sonra tesisat numarası ya da abonelik numarası girerek ödeme işlemlerinizi kredi kartı ile kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.
Faturalarımı taksitle ödeyebilir miyim?
Yapılan ödemeler tek çekim olarak yapılabileceği gibi, taksit ile de yapılabilmektedir. Tüm faturalarınızı tek seferde 12 aya varan taksit seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.
Ödemelerin tamamlanma süresi nedir?
Ödemeler tarafımızdan hemen işleme alınır, kurumlara anında iletilir. Kurumlara ödemenizin yansıması 1 dakika ile 24 saat arasında sürebilir.
Ödemelerimin dekontunu alabilir miyim?
Ödeme aşamasında girmiş olduğunuz e-posta adresinize dekontunuz gönderilir. E-posta gelmemesi durumunda müşteri hizmetlerimize durumu bildirebilirsiniz.
SSL Güvenliği Nedir?
SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. Web sitelerinin SSL sertifikası ile korunmasının amacı. web sitesi üzerinde yapılan işlemlerin özel şifreleme metodları ile şifrelenerek 3. şahısların eline geçmesini engellemektir.
3D Güvenli Ödeme Yöntemi Nedir?
İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu yöntemle hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı korunmaktadır.